آکادمی تیزهوشان چه جوری شکل گرفت؟

ذات انسان همیشه در پی تکامله و میل به شکوفا شدن داره. همین موضوع باعث شده که ما انسان ها سوایی از سایر موجودات باشیم و صرفا درگیر بقا نباشیم. ما انسان ها همیشه دوست داریم چیزایی رو بسازیم مثلا چندسال پیش آپولو رو ساختیم تا به کره ماه سفر کنیم, یا زیر دریایی های رو ساختیم تا به اعماق اقیانوس بریم... امروزه خلق کردن خیلی شیرین تر و جذاب تر از گذشته هم شده... مثلا با یاد گرفتن برنامه نویسی میتونیم بازی های فانتزی رو بسازیم تا توی عالمی که دوست داریم سیر کنیم. مثلا اکثرمون شبا تا صبح پای بازی GTA میشستیم و کلی برامون لذت بخش بود. یا امروزه اکثرمون بازی های مثل PUBG رو, رو گوشی هامون نصب داریم. از همین جهت یه پسر بچه هم عاشق دنیای نرم افزار و برنامه نویسی شد تا بتونه ایده هاشو خلق کنه ولی خب این کار اونجوری که فکرشو میکرد آسون نبود. کلی وقت پای آموزش های برنامه نویسی گذاشت. کلی هم بابتشون هزینه کرد. ولی زمانی که خواست شروع به کار تو حوزه ای کنه که دوست داره, نه کسی استخدامش میکرد نه کسی بهش پروژه میداد. اونجا بود که فشار خانواده از یه طرف... فشار بی پولی از یه طرف... حس عقب افتادگی از یه طرف... هر روز می کشیدنش عقب که بی خیال شه. ولی خب این پسر خیلی مصرتر بود و باز ادامه داد... حالا دیگه تجربیاتش ثابت کرده بودن که نباید توی عصر اطلاعات, دنبال هر اطلاعاتی باشه و خب رو زبان انگلیسش کار کرد که فقط بهترین آموزش های دنیا رو تو زمینه توسعه بک اند وب اپلیکیشن ها ببینه و همین موضوع باعث شد که تو این زمینه خیلی سریع پیشرفت کنه و تونست پروژه های رو بگیره و در کنار کاری که دوست داره درامد هم کسب کنه. چند وقت بعدش همین پسر از اونجای که خودش بابت آموزش های بی کیفیت آسیب خورده بود تصمیم گرفت یه سایت بزنه که بتونه با استفاده از بهترین آموزش های دنیا علم جذاب برنامه نویسی رو به بقیه هم یاد بده... اینجوری بود که تیزهوشان شکل گرفت.


رسالت آکادمی تیزهوشان چیه؟

شما در آکادمی تیزهوشان میتونید آموزش های در حوزه آی تی(IT) رو به صورت رایگان یا با کمترین هزینه به صورت ویدیو و متن مشاهده کنید. ما در تیز هوشان سر فصل های آموزشی رو طبق بهترین دوره های آموزشی دنیا تعبیه کردیم تا شما در کوتاه ترین زمان ممکن متخصص بشید و وارد بازار کار بشید. همینطور متخصصینی که در این آکادمی مشغول به فعالیت هستن به طور مداوم از آموزش های خود (حتی آموزش های رایگان) پشتیبانی میکنن تا دانشجویان عزیز, مطالبی آموزشی را به خوبی فرا بگیرند.


چرا آکادمی تیزهوشان؟

ما به هر قیمتی آموزش تولید نمیکنیم. آکادمی تیزهوشان کارخونه تولید محتوا نیست... ما توی تیزهوشان سعی میکنیم با کمک به همدیگه سطح آگاهی و تخصص خودمون رو ارتقا بدیم تا بتونیم خدمات ارزنده تری روبه جامعمون ارائه بدیم و در قبالش ثروت بیشتری هم برای زندگیمون خلق کنیم. اساتید آکادمی تیزهوشان متخصصینی هستن که توی صنعت مشغول به کار اند و از سر عشق و علاقه شخصی آموزش ها رو ارائه میدن و خب این موضوع باعث میشه دانشجویان نه تنها به صورت آکادمیک تخصص رو یاد بگیرن بلکه کاربردشونو توی صنعتم بدونن تا بتونن به راحتی وارد باز کار بشن


این وب اپلیکشن در آذرماه 1401 توسط ابوالفضل برزگر توسعه یافته است